AktüelEkonomiEkonomi PolitikManşetVicdani ret Bakanlar Kurulu’nda görüşüldü

Yenidüzen’in aktardığı habere göre, dünkü Bakanlar Kurulu toplantısında vicdani ret konusu da görüşüldü. Bugün Yenidüzen gazetesinin ön sayfadan verdiği habere göre Tolga Atakan, BRT’de katıldığı Basın Odası programında hükümetin vicdani ret yasası üzerinde çalıştığını ve kısa süre içerisinde meclis gündemine geleceğini açıkladı. Atakan Bakanlar Kurulu’nda bu yönde karar aldıklarını da kaydetti.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 4, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Yenidüzen’in aktardığı habere göre, dünkü Bakanlar Kurulu toplantısında vicdani ret konusu da görüşüldü.

Bugün Yenidüzen gazetesinin ön sayfadan verdiği habere göre Tolga Atakan, BRT’de katıldığı Basın Odası programında hükümetin vicdani ret yasası üzerinde çalıştığını ve kısa süre içerisinde meclis gündemine geleceğini açıkladı.

Atakan Bakanlar Kurulu’nda bu yönde karar aldıklarını da kaydetti.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık