AktüelEkonomi Politik“Verdiğiniz zararı daha da büyütmeyin”

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, Eylül ayında yüz yüze eğitime başlanması gerektiğini ancak vaka sayılarında ciddi bir yükseliş olduğunu ifade etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 27, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, Eylül ayında yüz yüze eğitime başlanması gerektiğini ancak vaka sayılarında ciddi bir yükseliş olduğunu ifade etti.

Erhürman sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, hükümete seslenerek ” Bir an önce olayın ciddiyetinin farkına varın, şeffaf verilere dayalı bir plan ortaya koyun, yaygın bir aşılama kampanyası başlatın ve sağlığa, eğitime ve ekonomiye verdiğiniz zararı giderayak daha da büyütmeyin” dedi.

Erhürman’ın paylaşımının tamamı şu şekilde:

Vaka sayılarında ciddi bir artış var. İnsanlarımızın tedbirlere uyumunda ise düşüş gözlemleniyor. Eylül’de mutlaka yüz yüze eğitime başlamamız gerekiyor ve o tarihe çok kısa bir zaman kaldı.

Vaka sayıları düştüğünde bunu kendi başarı hikayesi olarak anlatan “hükümet” şu sıralar törenler ve ziyaretlerle meşgul. Bir an önce olayın ciddiyetinin farkına varın!! Sıfır noktasında olan denetimleri başlatın.

Şeffaf verilere dayalı bir plan ortaya koyun, yaygın bir aşılama kampanyası başlatın ve sağlığa, eğitime ve ekonomiye verdiğiniz zararı giderayak daha da büyütmeyin! Son söz bize, yurttaşlara.

Lütfen ama lütfen aşıyı ertelemeyelim ve önlemlere uyalım. Sağlıkta da, eğitimde de, ekonomide de daha fazla kayıp yaşama lüksümüz yok!

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık