AktüelYaşamVe Stranger Things’in 3. Sezonu yayında

Netflix’in en başarılı dizilerinden biri olan Stranger Things’in üçüncü sezonu yayınlandı. Netflix’in favori dizilerinden olan ve yeni sezonu uzun bir süredir beklenen Stranger Things, bugün itibarıyla üçüncü sezonunu yayınladı. Bugün saat 10.01’de yayına sunulan dizi, hayranlarının karşısına çıktı. Netflix, Twitter resmi hesabı üzerinden dizinin yayınlandığını duyurdu. Netflix’te muazzam bir başarıya ulaşan Stranger Things, onlarca ödülün yanı sıra Netflix aboneleri için de devasa bir yapım oldu. İkinci sezonun ilk bölümü, çıktığı günden sonraki ilk üç gün...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 4, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon
Netflix’in en başarılı dizilerinden biri olan Stranger Things’in üçüncü sezonu yayınlandı.

Netflix’in favori dizilerinden olan ve yeni sezonu uzun bir süredir beklenen Stranger Things, bugün itibarıyla üçüncü sezonunu yayınladı. Bugün saat 10.01’de yayına sunulan dizi, hayranlarının karşısına çıktı. Netflix, Twitter resmi hesabı üzerinden dizinin yayınlandığını duyurdu.

Netflix’te muazzam bir başarıya ulaşan Stranger Things, onlarca ödülün yanı sıra Netflix aboneleri için de devasa bir yapım oldu. İkinci sezonun ilk bölümü, çıktığı günden sonraki ilk üç gün içerisinde 15 milyondan fazla izlenmişti. Bunun yanı sıra ikinci sezonun tüm bölümleri aynı süre zarfında 4 milyondan fazla izlendi.

Netflix, Stranger Things’in üçüncü sezonunu tanıtma konusunda Roblox ve Fortnite gibi isimlerle çalışarak dizinin uluslararası bir şekilde duyurulmasını sağlamıştı. Büyük bir beklentinin ardından da dizi bugün erişime açıldı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık