koronavirus“Vakaların yarısı gece, yarısı sabah açıklanıyor”

Hemşireler ve Ebeler Sendikası Başkanı İbrahim Özgöçmen, Yenidüzen Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, yeni bir iletişim yöntemiyle koronavirüs vaka sayısının “yarısının” açıklandığını söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 9, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı vaka sayılarına dikkati çeken İbrahim Özgöçmen, sağlık sisteminin 24 saat süreklilik gösterdiğini, vakalar açıklandıktan sonra PCR testlerin devam ettiğini kaydetti.

Yenidüzen Gazetesi’nden Devrim Demir’e konuşan Özgöçmen, son bir hafta öncesine kadar “son 24 saat”e göre vakaların açıklandığını, ancak daha sonra vakaların yarısının duyurularak, gerisinin de sabaha paylaşıldığını belirtti.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık