koronavirusÜslerde pozitif çıkan vaka ev karantinasına alındı

COVID-19 testi pozitif çıkan İngiliz üslerindeki kişinin evde karantinaya girdiği ve hafif semptomlar gösterdiği belirtildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 19, 2020
Djumba Hotel & Cafe

COVID-19 testi pozitif çıkan İngiliz üslerindeki kişinin evde karantinaya girdiği ve hafif semptomlar gösterdiği belirtildi.

İngiliz Üslerinden yapılan açıklamada, “Kıbrıs’taki Britanya üslerinin bir üyesine yapılan COVID-19 testi pozitif çıkmış ve evde karantinaya alınmış, hafif semptomlar göstermiştir” denildi.

Açıklamada, Kıbrıs’taki İngiliz Üsleri’nin Kıbrıs Cumhuriyeti’yle birlikte bu hastalıkta birlikte hareket etmeye devam ettiği kaydedildi.

Dün ortaya çıkan vakayla, İngiliz Üslerinde toplam pozitif test sayısı üçe yükseldi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft