AktüelDünyaUrsula Von Der Leyen ayakta kaldı

TC Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Michel, salonda karşılıklı hizada duran iki koltuğa oturdu. Leyen ise o anlarda ayakta kaldığı ve şaşkınlığını anlatan hareketlerde bulundu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 6, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

AB-Türkiye Karma Parlamento Komisyonu (KPK) Eş Başkanı Sergey Lagodinsky, Twitter hesabından TC Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel ve Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Ursula Von Der Leyen‘i kabulü sırasında yaşanan bir anı paylaştı. O anlarda TC Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Michel, salonda karşılıklı hizada duran iki koltuğa oturdu. Leyen ise o anlarda ayakta kaldığı ve şaşkınlığını anlatan hareketlerde bulundu.

Bu anları Twitter hesabından paylaşan AB-Türkiye Karma Parlamento Komisyonu (KPK) Eş Başkanı Sergey Lagodinsky de paylaşıma “Ehm’ is the new term for ‘that’s not how EU-Turkey relationship should be’ (Ehm’ ‘AB-Türkiye ilişkileri böyle olmamalı’ için yeni bir terim.) #GiveHerASeat#EU#Turkey#womensrights” notunu düştü.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık