AktüelMüzakereler#UniteCyprusNow Çözüme Destek Vermek İçin Crans-Montana’ya Gidiyor

Çok toplumlu yurttaşlar inisiyatifi #UniteCyprusNow 28 Haziran Çarşamba (yarın) başlayacak Kıbrıs Konferansı sırasında çözüm yönünde kampanya yapmak için Crans-Montana’ta gidiyor. İnisiyatif’ten yapılan açıklamada, 10 gönüllünün İsviçre’nin Crans-Montana kasabasına giderek Kıbrıs görüşmelerinin kritik aşamasında çözüm konusunda uluslararası medya ve tüm paydaşlar nazarında farkındalık çalışması yürütecek ve gerek liderleri gerekse garantörleri yapıcı olmaları yönünde teşvik edecek. #UniteCyprusNow adına İsviçre’de bulunacak 10 gönüllünün seyahat masraflarına ise Stelios Vakfı sponsor oldu. İnisiyatiften yapılan açıklamanın tamamı şöyle:  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 27, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Çok toplumlu yurttaşlar inisiyatifi #UniteCyprusNow 28 Haziran Çarşamba (yarın) başlayacak Kıbrıs Konferansı sırasında çözüm yönünde kampanya yapmak için Crans-Montana’ta gidiyor.

İnisiyatif’ten yapılan açıklamada, 10 gönüllünün İsviçre’nin Crans-Montana kasabasına giderek Kıbrıs görüşmelerinin kritik aşamasında çözüm konusunda uluslararası medya ve tüm paydaşlar nazarında farkındalık çalışması yürütecek ve gerek liderleri gerekse garantörleri yapıcı olmaları yönünde teşvik edecek.

#UniteCyprusNow adına İsviçre’de bulunacak 10 gönüllünün seyahat masraflarına ise Stelios Vakfı sponsor oldu.

İnisiyatiften yapılan açıklamanın tamamı şöyle:

 

Image may contain: text

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık