AktüelKıbrıs SorunuTemasUnite Cyprus Now’dan barış temalı video: “Hepimiz Kıbrıslıyız”

Unite Cyprus Now, facebook hesabından barış ve federasyon talebini içeren ve yaygın bir şekilde paylaşılan bir video yayınladı. Evren Maner ve Quip Production tarafından yapılan videoda çok dillilik, çok kültürlülük ve barış teması işlendi. İşte video:    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 30, 2018
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Unite Cyprus Now, facebook hesabından barış ve federasyon talebini içeren ve yaygın bir şekilde paylaşılan bir video yayınladı. Evren Maner ve Quip Production tarafından yapılan videoda çok dillilik, çok kültürlülük ve barış teması işlendi.

İşte video:

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft