AktüelKıbrıs SorunuUNFICYP Limnidi geçiş noktası için Kıbrıslıtürk tarafıyla temasta bulunuyor

Kıbrıs’taki BM Barış Gücü'nün (UNFICYP) Basın Sözcüsü Aleem Siddique, UNFICYP’in Kıbrıs'ın kuzeyiyle Limnidi geçiş noktasındaki durumun açıklığa kavuşturulması amacıyla temasta bulunduğunu söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 7, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’taki BM Barış Gücü’nün (UNFICYP) Basın Sözcüsü Aleem Siddique, UNFICYP’in Kıbrıs’ın kuzeyiyle Limnidi geçiş noktasındaki durumun açıklığa kavuşturulması amacıyla temasta bulunduğunu söyledi.

kktc’nin Sağlık Bakanlığı’nın geçiş noktalarıyla ilgili yeni talimatları ve Aşağı Pirgos Tilliria’da ikamet edenler tarafından yapılan protesto hakkında Kıbrıs Haber Ajansı’na açıklamada bulunan Aleem Siddique , UNFICYP’in Limniti geçiş  noktası dâhil tüm geçiş noktalardaki durumu yakından izlediğini söyledi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık