AktüelSanat“Ulus Kaçağı” bu akşam Lurucina’daki etkinlikle tanıtılıyor

Avrupa Parlamentosu üyesi, akademisyen, araştırmacı, yazar Niyazi Kızılyürek’in “Ulus Kaçağı” adını verdiği yeni kitabı, bu akşam Akıncılar’da düzenlenecek etkinlikle tanıtılıyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 10, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Avrupa Parlamentosu üyesi, akademisyen, araştırmacı, yazar Niyazi Kızılyürek’in “Ulus Kaçağı” adını verdiği yeni kitabı, bu akşam Lurucina’da düzenlenecek etkinlikle tanıtılıyor.

Akıncılar Belediyesi’nde saat 19.30’da başlayacak etkinlikte sanatçı Arda Gündüz, Cem Karaca şarkıları ve Nazım Hikmet şiirleri de yer alacak.

Kızılyürek, anı kitabı olan Ulus Kaçağı’nı çocukluk ve ilk gençlik yıllarının geçtiği Lurucina köyünde ve şimdi belediye binası olan ilkokulunda tanıtacak.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık