koronavirusÜlkeye girişler karantinalı yapılmalı

Sosyal Adalet Hareketi, ülkeye girişlerin karantinalı yapılması çağrısını yeniledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 3, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Sosyal Adalet Hareketi, ülkeye girişlerin karantinalı yapılması çağrısını yeniledi.

Sosyal Adalet Hareketi Karantinasız Girişlere Hayır Grubu Başkan ve Sözcü Saffet Aşıksoy yaptığı yazılı açıklamada, Haziran ayında yaptığı çağrıda ülkeyi sıfır vaka tutmak için, girişlerin karantinalı yapılması ve “Güvenli Ada Turizmi” konsepti oluşturulması çağrısında bulunduğunu anımsattı.

Bunun eğitim sektörünün gelişmesini getireceğini belirten Aşıksoy,  “Bunu yapmazsak, tekrar salgın başlayacak ve esnaf, küçük işletmeler başta olmak üzere tek tek kapanacak, elinde para olan da harcamamaya başlayacak, insanlar dışarı çıkmaktan korkacak, eğitim duracak ve nihayetinde ekonomi çökecek” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık