AktüelGazedda'nın Gündemi“Ülkenin içine düştüğü batak çok çirkin”

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, yapılan yanlışların ülke yönetimi ve geleceği için bir tehdit mekanizması haline döndüğüne dikkat çekerek, ses çıkarmayanların da bir yere not edilmesi gerektiğini vurguladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 20, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, yapılan yanlışların ülke yönetimi ve geleceği için bir tehdit mekanizması haline döndüğüne dikkat çekerek, ses çıkarmayanların da bir yere not edilmesi gerektiğini vurguladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Harmancı, hayatta her yanlışın insana mahsus olduğunu ve bu konuya girmeyeceğini, tartışmayacağını söyledi.

Harmancı, “Lakin yapılan yanlışlar ülke yönetimi ve geleceği için bir tehdit mekanizması haline döndüğünde ya da dönme potansiyeli olduğunda herkesin sorumluluk alması kaçınılmazdır” dedi.

“Ses çıkarmayanlar da bir yere not edilmeli”

Ülkenin içinde bulunduğu girdabın çok derin, içine düştüğü batağın çok çirkin olduğunu belirten Harmancı, şunları kaydetti;

“Uzun zamandır bunları söyleye söyleye dilimizde tüy bitti ama sırf kısa günün karı diyerek boyun eğenler ya da bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyerek ses çıkarmayanlar da bir yere not edilmeli”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık