koronavirusÜlke genelinde tam kapanma gündemde

Parti Başkanları Meclis’te görüşüyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 28, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Parti Başkanları Meclis’te görüşüyor. GazeddaKıbrıs’ın edindiği bilgilere göre, toplantıda bu akşam saat 20.00’den itibaren Pazartesi sabahı 05.00’e kadar Kıbrıs’ın kuzeyinde tüm şehirlerin tamamen kapatılması konuşuluyor.

Kıbrıs’ın kuzeyinde koronavirüs salgını yayılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Sağlık Üst Kurulu’nun bölgesel kapanma önerisini onaylayan Bakanlar Kurulu, salgının önüne geçememekten korkuyor. Dün 52 yeni koronavirüs vakasının tespit edilmesinin ardından, Meclis’te temsil edilen partiler bugün sabah saatlerinde durumu görüşmek için toplandı.

GazeddaKıbrıs’ın edindiği bilgilere göre, Meclis’teki toplanmanın konusu ise tam kapanma. İddiaya göre, Meclis’te temsil edilen partiler, Kıbrıs’ın kuzeyinde tüm ilçelerin bu akşam 20.00 itibariyle tam kapanacağı ve kapanma kararının Pazartesi günü 05.00’e kadar devam edeceği yönünde karara vardılar.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık