AktüelİnsanKentSanatYaşamUKÜ-Haspolat kavşağından insan manzaraları: Toz Pembe Yol – WEB/Belgesel

Rahme Veziroğlu’nun hazırladığı ve UKÜ-Haspolat kavşağında yaya, otobüs ve otostop deneyimleri içere video-belgesel yayınlandı. Videoyu izlemek için tıklayınız: tozpembe:yol | powderpink:road 2018’in başlarında bir web serisi için hazırlanıp, tek işli serilerin serisine katılan bu mini belgesel, Kıbrıs’ın kuzeyinde özellikle adaya eğitim ve iş için gelen kişilerin yollarda yaya, otobüs ve otostop deneyimlerine, nelerle karşılaştıklarına bakar.    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 20, 2019
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Rahme Veziroğlu’nun hazırladığı ve UKÜ-Haspolat kavşağında yaya, otobüs ve otostop deneyimleri içere video-belgesel yayınlandı.

Videoyu izlemek için tıklayınız:

tozpembe:yol | powderpink:road

2018’in başlarında bir web serisi için hazırlanıp, tek işli serilerin serisine katılan bu mini belgesel, Kıbrıs’ın kuzeyinde özellikle adaya eğitim ve iş için gelen kişilerin yollarda yaya, otobüs ve otostop deneyimlerine, nelerle karşılaştıklarına bakar.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..