AktüelSanat“Üçüncü Toplum ve Ulus Kaçağı” Mağusa’da tartışılacak

“Üçüncü Toplum ve Ulus Kaçağı” konulu söyleşi 27 Ağustos Perşembe saat 20.00’de Mağusa Buğday Kafe’de gerçekleştirilecek.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 18, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Üçüncü Toplum Forumu söyleşileri devam ediyor. Avrupa Parlamentosu üyesi Prof. Dr. Niyazi Kızılyürek’in konuşmacı olacağı, moderatörlüğünü Dr. Okan Dağlı’nın üstleneceği, “Üçüncü Toplum ve Ulus Kaçağı” konulu söyleşi 27 Ağustos Perşembe saat 20.00’de Mağusa Buğday Kafe’de gerçekleştirilecek.

Söyleşinin ardından Kızılyürek son kitabı Ulus Kaçağı’nı sevenleri için imzalayacak. Etkinlik açık alanda, fiziksel mesafe ve maske kuralına uygun gerçekleştirilecek.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık