AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberUBP’de şemsiyeler bile Mağusa Belediyesi’nden

GazzeddaKıbrıs-Özel Geçtiğimiz gün eski Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun UBP Mağusa İlçe binasını ziyareti sırasında, parti binasındaki şemsiyelerin Mağusa Belediyesi’nden getirilmesi dikkatlerden kaçmadı. Yayınlanan haberde Mağusa Parti binasından fotoğraflar da paylaşılırken, bahçedeki iki adet büyük şemsiyenin Mağusa Belediyesi tarafından sağlandığı görülmekte.   İsmail Arter başkanlığındaki Mağusa Belediyesi’nin kötü yönetildiğine dair pek çok tartışma ve eleştiriler mevcutken; UBP binasındaki şemsiyelerin dahi vatandaşın vergilerinin kesildiği belediden sağlanıyor olması Belediye’nin UBP’nin arka bahçesi haline getirildiği şeklinde yorumlanmakta.    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 12, 2018
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

GazzeddaKıbrıs-Özel
Geçtiğimiz gün eski Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun UBP Mağusa İlçe binasını ziyareti sırasında, parti binasındaki şemsiyelerin Mağusa Belediyesi’nden getirilmesi dikkatlerden kaçmadı.

Yayınlanan haberde Mağusa Parti binasından fotoğraflar da paylaşılırken, bahçedeki iki adet büyük şemsiyenin Mağusa Belediyesi tarafından sağlandığı görülmekte.

 

İsmail Arter başkanlığındaki Mağusa Belediyesi’nin kötü yönetildiğine dair pek çok tartışma ve eleştiriler mevcutken; UBP binasındaki şemsiyelerin dahi vatandaşın vergilerinin kesildiği belediden sağlanıyor olması Belediye’nin UBP’nin arka bahçesi haline getirildiği şeklinde yorumlanmakta.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft