AktüelGazedda'nın GündemiUBP vilayet olmaya tav oldu!

Toplumdan kopuk bir şekilde “iktidarcılık” oynayan Ulusal Birlik Partisi’nden yeni bir adım daha atıldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 10, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Toplumdan kopuk bir şekilde “iktidarcılık” oynayan Ulusal Birlik Partisi’nden yeni bir adım daha atıldı. Toplumun büyük kesiminin tepkisine sebep olan “Love Erdoğan” panolarına Ulusal Birlik Partisi’nden destek mahiyetinde paylaşımlar geldi.

Toplumun tüm talep ve beklentilerin kopuk bir şekilde, Türkiye’nin arzuladığı iktidarı Kıbrıs’ın kuzeyinde sergileyen UBP’den beklenen adım geldi. Toplumun büyük kesiminin tepkisine sebep olan “Love Erdoğan” panolarına Ulusal Birlik Partisi’nden destek mahiyetinde paylaşımlar geldi.

UBP Girne İlçesi Gençlik Kolları tarafından yapılan paylaşımlarda, “hasretimiz anavatan”, “aşkımız kuzey kıbrıs”, “sevdamız mavi vatan” ve “kktc-kalp-türkiye” şeklinde garip paylaşımlar yapıldı. Toplumun çok büyük bir kesiminin dün akşam saatlerinden beri tepki gösterdiği duruma UBP’den böyle bir tepki gelmesi ise “UBP’nin vilayet olmaya tav” olduğu şeklinde yorumlanıyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık