AktüelDünyaUber, Kanada’da hint keneviri piyasasına giriyor

Uber, Kanada'nın Ontario eyaletinde hint keneviri teslimatına başlayacağını açıkladı. ABD merkezli şirketin yiyecek siparişi için kullanılan Uber Eats uygulaması üzerinden yakında hint keneviri ürünleri de sipariş edebilecek.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 24, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Uber, Kanada’nın Ontario eyaletinde hint keneviri teslimatına başlayacağını açıkladı. ABD merkezli şirketin yiyecek siparişi için kullanılan Uber Eats uygulaması üzerinden yakında hint keneviri ürünleri de sipariş edebilecek.

Müşteriler, uygulamanın hint keneviri satışı yapan Tokyo Smoke için ayrılmış bölümünden sipariş ettikleri esrarı, yakınlarındaki bir dükkandan alabilecekler. Uber, Kanada’nın diğer eyaletleri ile ABD’de de ileride bu servisi verip vermeyeceğini açıklamadı.

Kanada’da hint keneviri piyasası yıllık 4 milyar doları buluyor. Uber Eats kullanıcılarının sipariş teslimi öncesinde yaşlarını teyit etmeleri gerekiyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık