AktüelEkolojiTuz Gölü’nde ölü flamingolar bulundu

Larnaka'daki Tuz Gölü'nü her yıl düzenli olarak ziyaret eden Flamingoların bazıları ölü olarak bulundu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 25, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Larnaka’daki Tuz Gölü’nü her yıl düzenli olarak ziyaret eden Flamingoların bazıları ölü olarak bulundu.

Larnaka’daki Tuz Gölü’nü her yıl düzenli olarak ziyaret eden Flamingoların bazıları ölü olarak bulundu. Larnaka Tuz Gölü’ndeki ölü flamingoların şok edici fotoğraflarının Cumartesi sabahı bir vatandaş tarafından yayınlanmasından sonra Kıbrıs Cumhuriyeti Tarım Bakanı Kostas Kadis, derhal soruşturma istedi.

Bakan, Tuz Gölü’nde trajik bir şey olduğunu söyleyerek, kuşların nasıl öldüğünü belirlemek için acil bir soruşturma çağrısında bulundu.

Larnaka Belediyesi’nden bir yetkili, Philenews Gazetesi’ne Tuz Gölü’ndeki soğukların endişe verici derecede olmadığını, yüzlerce Flamingo’nun durumunun güvence altına alındığını kaydetti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık