AktüelGazedda'nın GündemiTutmayın küçük enişteyi!

Atanmış Başbakan Ersan Saner, ‘iki devlet’ zırvası üstünden hızını alamayarak Kıbrıs Cumhuriyeti’ne tehditler savurmaya başladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 3, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Atanmış Başbakan Ersan Saner, ‘iki devlet’ zırvası üstünden hızını alamayarak Kıbrıs Cumhuriyeti’ne tehditler savurmaya başladı. Saner yaptığı açıklamasında, Kıbrıs Cumhuriyeti’nin ‘saldırgan’ tutumunun sürmesi halinde yaşanan olumsuzluklardan onların sorumlu olacağı tehdidini savurdu.

Saner, Kıbrıs Cumhuriyeti Başkanı Nikos Anastasiadis’in paskalya nedeniyle yaptığı açıklamayla ilgili tehditkar bir değerlendirme yaparak, “Rum Yönetimi’ni yeniden uyarıyorum: Bir an önce gerçekçi olun ve Kıbrıs Türk Halkı’nın egemenliğini tanıyınız. Bunu yapmaz ve saldırgan tutumunuzu sürdürürseniz yaşanacak olumsuzlukların sorumlusu siz olacaksınız ve bugünleri de arar duruma geleceksiniz” dedi.

Açıklama sırasında gaza da gelen Ersan Saner, Kıbrıs Cumhuriyeti’ni Kıbrıs konusunda doğru yola, yani Kıbrıs Türk Halkı’nın egemenliğini tanıma noktasına gelmeye de davet etti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık