koronavirusTürkiye’den tarifeli uçuşlar yeniden başlıyor

Kıbrıs'ın kuzeyi ile Türkiye arasındaki tarifeli uçuşlar yeniden başlıyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 16, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Kıbrıs’ın kuzeyi ile Türkiye arasındaki tarifeli uçuşlar yeniden başlıyor. İlk etapta İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı ve Antalya Havalimanlarından karşılıklı seferler başlayacak.Kaynak: Türkiye’den tarifeli uçuşlar yeniden başlıyor.

Bu seferler hali hazırda Kıbrıs’a gelişte yürürlükte olan Bakanlar Kurulu kararları çerçevesinde yapılacak.

1 Temmuz tarihine kadar yürürlükte olan uygulamaya göre ülkeye kktc vatandaşları ve kktc’de ikamet/çalışma/eğitim veya benzeri illiyet bağı bulunan yabancılar, 14 gün karantinada kalma şartıyla gelebiliyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft