koronavirusTürkiye’de 293 yeni vaka, 7 kişi hayatını kaybetti

TC Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son 24 saatte 3 bin 672 testin sonuçlandığını ve 293 yeni vakanın ortaya çıktığını duyurdu. Koca açıklamasında şunları kaybetti: Çabalarımıza rağmen, hastalığa yenik düşen 7 insanımız daha oldu. Gençlere uyarımız var: Salgının dışında değilsiniz. Hayatınızı yavaşlatın. Risk ortamına girmeyin. Riski evinize taşımayın. Evde kalın. Hayat eve sığar.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 23, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

TC Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son 24 saatte 3 bin 672 testin sonuçlandığını ve 293 yeni vakanın ortaya çıktığını duyurdu.

Koca açıklamasında şunları kaybetti: Çabalarımıza rağmen, hastalığa yenik düşen 7 insanımız daha oldu. Gençlere uyarımız var: Salgının dışında değilsiniz. Hayatınızı yavaşlatın. Risk ortamına girmeyin. Riski evinize taşımayın. Evde kalın. Hayat eve sığar.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık