koronavirusTürkiye’de 1,761 yeni vaka

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de Coronavirüs nedeniyle 52 kişinin daha hayatını kaybettiğini, 1761 yeni vaka tespit edildiğini açıkladı. Böylece toplam ölü sayısı 6 bin 782'ye, vaka sayısı 283 bin 270'e yükseldi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 8, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’de Coronavirüs nedeniyle 52 kişinin daha hayatını kaybettiğini, 1761 yeni vaka tespit edildiğini açıkladı. Böylece toplam ölü sayısı 6 bin 782’ye, vaka sayısı 283 bin 270’e yükseldi.

TC Sağlık Bakanı Koca, yeni tip Coronavirüs’ün (Covid-19) Türkiye’deki güncel durumuna ilişkin Sağlık Bakanlığı’nın verilerini paylaştı.

Koca’nın paylaşımı şöyle:

“Bugün 110.000’den fazla test yapıldı ve 1.761 yeni hasta tespit edildi. Ağır hasta sayımız artmaya devam ediyor. Kayıplarımız can yakıyor. Bu durumu durduracak olan birlikte tedbirlere uymaktır. Güç birlikte tedbirde.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık