MüzakerelerTürkiye ile Yunanistan Müzakere Sürecini Değerlendirdi

Türkiye ile Yunanistan Dışişleri Bakanları müzakere sürecini değerlendirdi. Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kocias ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. AA’nın diplomatik kaynaklara dayandırdığı habere göre, Kocias’ın talebiyle gerçekleşen görüşmede, ikili ilişkiler ve Kıbrıs’ta devam eden kapsamlı müzakere süreci hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 1, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Türkiye ile Yunanistan Dışişleri Bakanları müzakere sürecini değerlendirdi.

Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kocias ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

AA’nın diplomatik kaynaklara dayandırdığı habere göre, Kocias’ın talebiyle gerçekleşen görüşmede, ikili ilişkiler ve Kıbrıs’ta devam eden kapsamlı müzakere süreci hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık