koronavirusTüm faşistler bir oldu!

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın güneyde üretilen bir ilacın kuzeye verileceğine dair yaptığı duyuru üzerine, ülkedeki tüm faşistler tek tek inlerinden çıkmaya başladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 12, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın güneyde üretilen bir ilacın kuzeye verileceğine dair yaptığı duyuru üzerine, ülkedeki tüm faşistler tek tek inlerinden çıkmaya başladı. Son olarak Akıncı’yı eleştirenler kervanına TMT Mücahitler Derneği Gençlik Kolu ve Yeniden Doğuş Partisi de katıldı.

Ulusal Birlik Partisi milletvekili Yasemin Öztürk’ün yaptığı anlamsız paylaşıma benzer basın bültenleri ortaya çıkmaya başladı. Son olarak TMT Mücahitler Derneği Gençlik Kolu ve Yeniden Doğuş Partisi de ayrı ayrı birer basın açıklaması yayımlayarak, Akıncı’yı kınadı.

TMT Mücahitler Derneği Gençlik Kolu, Kıbrıs Cumhuriyeti’nin vereceği yardım konusunda Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’yı eleştirerek, Akıncı’nın, pandemi konusunda “kaos yaşayan” Kıbrıs Cumhuriyeti’ne, Türkiye’den yardım isteme telkininde bulunması gerektiğini söyledi.

Bir diğer faşist parti olan Yeniden Doğuş Partisi ise “elde bol miktarda bulunan” ve “toplam değeri 5 bin Euro’dan daha az olan” bir ilacı yardım adı altında Kıbrıs Cumhuriyeti’nden temin edilmesini “onur kırıcı” olarak niteledi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık