AktüelMüzakerelerTsipras, Merkel ve Hollande ile Kıbrıs Sorununu Görüştü | #ConferenceOnCyprus

Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras bugün, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile Kıbrıs konusundaki müzakerelerle ilgili olarak art arda telefon görüşmeleri gerçekleştirdi. KHA’nın aktardığı Yunanistan Başbakanlık Ofisi tarafından yapılan açıklamaya göre, Kıbrıs sorununa adil ve yaşayabilir bir çözüm bulunmasının, Avrupa ve Avrupa-Türkiye ilişikleri için önemi vurgulanarak, AB’nin müzakerelerde oynayabileceği kritik rolün altı çizildi. Yunanistan Başbakanı, Cenevre Uluslararası Konferans öncesi  sonrası dönemde, her iki liderle de sürekli iletişim içinde bulunma konusunda anlaştı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 10, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras bugün, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile Kıbrıs konusundaki müzakerelerle ilgili olarak art arda telefon görüşmeleri gerçekleştirdi.

KHA’nın aktardığı Yunanistan Başbakanlık Ofisi tarafından yapılan açıklamaya göre, Kıbrıs sorununa adil ve yaşayabilir bir çözüm bulunmasının, Avrupa ve Avrupa-Türkiye ilişikleri için önemi vurgulanarak, AB’nin müzakerelerde oynayabileceği kritik rolün altı çizildi.

Yunanistan Başbakanı, Cenevre Uluslararası Konferans öncesi  sonrası dönemde, her iki liderle de sürekli iletişim içinde bulunma konusunda anlaştı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık