AktüelDünyaTrump seçimi kazandığını duyurdu

ABD Başkanı Donald Trump, ''Çıkıp kutlamak istiyoruz, böyle bir başarı var. Seçimi kazandık'' açıklamasında bulundu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 4, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

ABD’de başkanlık seçim sonuçları için nefesler tutulurken Joe Biden ve Donald Trump’tan peş peşe açıklamalar geldi. Twitter’da yayınladığı mesajın ardından bu kez kameraların karşısına geçerek şu sıralar önemli açıklamalarda bulunuyor.

ABD Başkanı Donald Trump’ın açıklamalarından satır başlıkları;

Öncelikle First Lady’ye, aileme, Başkan Yardımcısı Pence’e teşekkür ediyorum. Büyük bir kutlama için hazırlanıyoruz. Çok inanılmaz sonuçlar alıyoruz. Dışarı çıkıp bu kadar güzel bir şeyi, kutlamak istiyoruz.

Bu ülkenin vatandaşları inanılmaz bir şekilde sandığa gitti.

Florida’da kazanmayı beklemiyorduk. Orayı da kazandık. Ohio’yu, Texas’ı kazandık.Georgia’ ya da açılmamış yüzde 7’lik oy kaldığına göre bizi yakalamaları asla mümkün değil. Arizona’da çok imkan var. Orada da bizim için zafer olacağını söyleyenler var.

Trump bölgesi diye ne kast ediyorlarsa sadece oralarda değil oy aldığımız yerler.

Biden’ın bizi yakalaması oldukça imkansız. Seçimlere katılım çok yüksek, bunun bir benzeri yok. 170 bin oy farkla öndeyiz.

Ben bu işi mahkemeye taşıyacaklar demiştim.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık