AktüelEkonomi PolitikTPIC’in belgeleri sahte çıktı!

Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı‘nın, Merkezi İhale Komisyonu (MİK) dahi ilan etmemişken, Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu‘nun (Kıb-tek) son akaryakıt ihalesini kazandığını ilan ettiği TPIC‘in (Turkish Petroleum International) belgeleri sahte çıktı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 29, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı‘nın, Merkezi İhale Komisyonu (MİK) dahi ilan etmemişken, Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu‘nun (Kıb-tek) son akaryakıt ihalesini kazandığını ilan ettiği TPIC‘in (Turkish Petroleum International) belgeleri sahte çıktı.

Özgür Gazete’nin haberine göre, TPIC’in akaryakıtı Arnavutluk‘taki Al.Global.Oil adlı şirketten alacağına dair ihale dosyasına koyduğu belge sahte çıktı.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık