AktüelPolitikaToplum KIB-TEK’in özelleştirilmesine ikna olmadı

Buna göre katılımcıların %34.6'sı kurumun özelleştirilmesine sıcak baktıklarını kaydederken, %52’lik bir oran ise KIB-TEK’in özelleştirilmesine karşı görüş belirtmiş veya özelleştirmeye ikna olmadığını belirti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 28, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Gazedda-özel

Göç, Kimlik ve Hak Çalışmaları Merkezi (CMIRS) tarafından yapılan Eylül ayı anketinde katılımcılara KIB-TEK’in özelleştirilmesine katılıp katılmadıklarına dair soru da yöneltildi.

Buna göre katılımcıların %34.6’sı kurumun özelleştirilmesine sıcak baktıklarını kaydederken, %52’lik bir oran ise KIB-TEK’in özelleştirilmesine karşı görüş belirtmiş veya özelleştirmeye ikna olmadığını belirti.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık