koronavirusToplam tutuklu sayısı 42’ye yükseldi

Kısmi sokağa çıkma yasağını ihlal eden 18 ķişinin ardından gün boyu devam eden kontroller sonucu 24 kişi daha  tutuklandı. Polis Basın Subaylığı tarafından yapılan açıklamada, Bakanlar Kurulu tarafından ilan edilen kısmi sokağa çıkma yasağını ihlal eden ve mazeretiz sokağa çıktığı tespit edilen toplam 42 kişi  tutuklanıp aleyhlerinde yasal işleme gidildiği bildirildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 23, 2020
Djumba Hotel & Cafe

Kısmi sokağa çıkma yasağını ihlal eden 18 ķişinin ardından gün boyu devam eden kontroller sonucu 24 kişi daha  tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı tarafından yapılan açıklamada, Bakanlar Kurulu tarafından ilan edilen kısmi sokağa çıkma yasağını ihlal eden ve mazeretiz sokağa çıktığı tespit edilen toplam 42 kişi  tutuklanıp aleyhlerinde yasal işleme gidildiği bildirildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft