AktüelEkonomi PolitikTOKİ Maraş’a giriyor

2009 yılından bu yana TOKİ'nin ortağı niteliğindeki Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlük görevini sürdüren TC Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Kıbrıs’a geldi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 28, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

2009 yılından bu yana TOKİ’nin ortağı niteliğindeki Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlük görevini sürdüren TC Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Kıbrıs’a geldi.

Türkiye, Maraş’la ilgili planlarını yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. 2009 yılından bu yana TOKİ’nin ortağı niteliğindeki Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlük görevini sürdüren TC Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kıbrıs’a geldi.

Kurum, beraberindeki heyet ile bugün saat 10.00’da Kıbrıs’a geldi. Kurum saat 11.00’de Kapalı Maraş bölgesinde inceleme yapmaya başladı. Murat Kurum, daha sonra Ersin Tatar tarafından kabul edilecek.

Heyette, TOKİ Başkanı Ömer Bulut ve Taş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı’nın da bulunduğu, GazeddaKıbrıs’a gelen bilgiler arasında…

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık