AktüelEkonomiEkonomi PolitikTL yine eriyor

Türk Lirası aylardan sonra tekrar ciddi bir erime sürecine girdi. Tüm öngörüler seçim sonrasında bir krizin yaşanmasına dair iken daha seçime 1 hafta kala TL dayanamayarak sert bir düşüş yaşamakta. Türkiye-ABD ilişkilerinin de etkili olduğu düşüşte son tablo şöyle:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 22, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Türk Lirası aylardan sonra tekrar ciddi bir erime sürecine girdi. Tüm öngörüler seçim sonrasında bir krizin yaşanmasına dair iken daha seçime 1 hafta kala TL dayanamayarak sert bir düşüş yaşamakta.

Türkiye-ABD ilişkilerinin de etkili olduğu düşüşte son tablo şöyle:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft