AktüelGazeddapodMüzikThe Organic Music Society #4

The Organic Music Society dördüncü bölümüyle yayında… The Organic Music Society Ep4 – Bombasoul Organik Müzik Topluluğu Bombasoul Organik Müzik Topluluğu – Jahit Halil’in hazırlayıp sunduğu Bombasoul Organik Müzik Topluluğu, elektronik, caz ve organik ritimleri dinleyicilerle buluşturuyor, harmonik bir müzikal şölen yaratıyor. Program ayda bir yayınlanacak.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 22, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

The Organic Music Society dördüncü bölümüyle yayında…

The Organic Music Society Ep4 – Bombasoul Organik Müzik Topluluğu

Bombasoul Organik Müzik Topluluğu – Jahit Halil’in hazırlayıp sunduğu Bombasoul Organik Müzik Topluluğu, elektronik, caz ve organik ritimleri dinleyicilerle buluşturuyor, harmonik bir müzikal şölen yaratıyor. Program ayda bir yayınlanacak.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık