AktüelMüzikYaşamThe Cranberries’ten son albüm… Dolores O’Riordan “İn The End” ile karşımızda

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 17, 2019
Djumba Hotel & Cafe

28 yıldır müzik dünyasında olan İrlandalı gruba noktayı koyacak olan son albüm “In the End” kısa süre sonra piyasaya çıkacak ve geri sayımın bitmesine günler kala 11 parçalık çalışmayla aynı adı taşıyan tabela şarkısı dinlemeye açıldı.

The Cranberries – In The End (Official Audio)

“In The End” is taken from The Cranberries’ final upcoming album “In The End” Out 26/4/19 https://cranberries.lnk.to/InTheEndID Stream: https://cranberries.lnk.to/AllOverNowID Follow The Cranberries: https://www.facebook.com/TheCranberries https://www.instagram.com/thecranberries https://twitter.com/The_Cranberries

Geçen yıl Ocak ayında 46 yaşını sürerken hayatını kaybeden c’ın yer aldığı son albüm olan “In the End”, yine aynı dönemde kaydedilmiş hatta O’Riordan bir stüdyo çalışmasından sonra kaldığı otel odasında ölü bulunmuştu.

In the End

In the End, an album by The Cranberries on Spotify

 

26 Nisan’da şatışa sunulacak olan albüm aynı zamanda Cranberries’in bu güne kadar çıkarttığı sekizinci stüdyo albümü olma özelliğini de taşıyor. Hatırlamak isteyenler için işte kapak görseli ve şarkı listesi:

01. All Over Now
02. Lost
03. Wake Me When It’s Over
04. A Place I Know
05. Catch Me If You Can
06. Got It
07. Illusion
08. Crazy Heart
09. Summer Song
10. The Pressure
11. In The End

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©