AktüelGazedda'nın GündemiTelleriniz birbirini seven insanları ayıramaz!

Barikatların kapatılması sonucunda aile, arkadaş ve sevdiklerinden ayrı kalan insanlar, Yiğitler Burcu Parkı'nda beraber müzik yapmak, şiir okumak, oyunlar oynamak ve özlem gidermek için toplandı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 18, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Barikatların kapatılması sonucunda aile, arkadaş ve sevdiklerinden ayrı kalan insanlar, Yiğitler Burcu Parkı’nda beraber müzik yapmak, şiir okumak, oyunlar oynamak ve özlem gidermek için toplandı.

Koronavirüs gerekçe gösterilerek kapatılan barikatlar, birbirini seven insanları koparamadı. Kıbrıs’ın iki yakasında yaşayan insanlar, diğer tarafta kalan sevdikleriyle sohbet edebilmek, özlem giderebilmek için Yiğitler Burcu’nun olduğu yerde buluştu.

Beraber müzik yapıp, şiir okuyan gençler, uzaktan da birbirleriyle olan özlemlerini giderdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık