koronavirusTedavileri tamamlanan 3 kişi taburcu ediliyor

Sağlık Bakanı Dr Ali Pilli, karantina altında tedavi edilen ilk 3 pozitif hastanın tedavilerinin tamamlandığını, 2 kez yapılan testlerin sonucunda hastalığı atlatan kişilerin sonuçlarının negatif çıktığını açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 20, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Sağlık Bakanı Dr Ali Pilli, karantina altında tedavi edilen ilk 3 pozitif  hastanın tedavilerinin tamamlandığını, 2 kez yapılan testlerin sonucunda hastalığı atlatan kişilerin sonuçlarının negatif çıktığını açıkladı.

Bakan Pilli, tedavileri tamamlanan 3 kişinin taburcu edileceklerini  söyledi.

Bakan Pilli BRT’ye yaptığı açıklamada, vakaların genel durumlarının iyi olduğunu, herhangi bir şikayetlerinin kalmadığını ve yapılan testlerde sonuçlarının negatif çıktığını duyurdu. Pilli, 3 hastanın taburcu edilmesinin planlandığını da kaydetti ve vakaların ayrı bir yerde izole kalmaları gerektiğini belirterek, vakaların bir süre daha kontrol altında olacağını duyurdu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık