AktüelGazedda'nın GündemiTechnoport yine dağda parti düzenledi

Technoport isimli bir ekip, pandemi yasaklarına rağmen yine Beşparmak Dağları'nda parti düzenledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 20, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Instagram’da Technoport ismini kullanan bir grup genç, pandemi yasaklarına rağmen yine Beşparmak Dağları’nda parti düzenledi.

Vakaların yeniden artış gösterdiği Kıbrıs’ın kuzeyinde, bazı gençler pandemi yasaklarına rağmen toplu şekilde parti düzenledikleri ortaya çıktı. Technoport isimli bir ekip Girne’de dağlık alanda parti düzenledi. Yapılan partinin video ve fotoğrafları instagram hikayelerinden paylaşıldı.

Geçtiğimiz aylarda Beşparmak dağında parti düzenleyen ekibe yoğun tepki gösterilmişti. Ekip, siteye içerik hazırlama gerekçesiyle, “video çekimi” yapacakları kisvesi altında Beşparmak Dağları’nda parti yaptı. Parti akşam saatlerine kadar devam etti.

Videolara, Technoport’un instagram sayfasından ulaşılabilir.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık