AktüelGazedda'nın GündemiTDP Demokrasi ve İrade Yürüyüşü’ne katılacağını açıkladı

Toplumcu Demokrasi Partisi bu akşam gerçekleştirilecek Demokrasi ve İrade Yürüyüşü'ne katılacaklarını açıkladı. Açıklama şöyle:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 10, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Toplumcu Demokrasi Partisi bu akşam gerçekleştirilecek Demokrasi ve İrade Yürüyüşü’ne katılacaklarını açıkladı. Açıklama şöyle:

İşte açıklama;

11-18 Ekim Cumhurbaşkanlığı seçimindeki müdahaleler ve sonrası yaşananlar konusunda Toplumcu Demokrasi Partisi olarak seçimden önce de sonra da müdahaleleri parmağımızın arkasına saklanmadan dile getirdik. Bu konuda kamuoyunun endişelerinin giderilmesi için de Meclis Soruşturması başlatılması konusunda dilekçe hazırlayıp dün itibarı ile Meclise sunduk.

Bir halkın hak ettiğine ulaşması için çok yönlü bir mücadeleyi hem diplomatik kanallar hem de meclisteki temsiliyet üzerinden örmeyi kendimize görev bildik. Bu çabalarla birlikte halkın öz iradesini ve talebini sokakta da göstermesi mücadeleyi güçlendirir.

Bu bağlamda bu akşam gerçekleşecek olan “Demokrasi ve İrade Yürüyüşü” eyleminin başlangıç ruhuna ve toplumsal talebine destek verdiğimizi belirterek, hep birlikte orada olacağımızı kamuoyuna saygı ile bildiririz.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık