AktüelMüzakerelerTC Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Eide İle Görüştü

Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Sputnik’in haberine göre görüşmede, Kıbrıs sorununa kapsamlı çözüm bulunması amacıyla sürdürülmekte olan görüşmeler bağlamında son gelişmelerin ele alındığı kaydedildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 27, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Sputnik’in haberine göre görüşmede, Kıbrıs sorununa kapsamlı çözüm bulunması amacıyla sürdürülmekte olan görüşmeler bağlamında son gelişmelerin ele alındığı kaydedildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık