AktüelMüzakerelerTC Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Akıncı İle Görüşecek

Türkiye Cumhuriyeti (TC) Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kıbrıs sorunundaki son gelişmeleri değerlendirmek üzere Kıbrıs’a geliyor. TC Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Çavuşoğlu, Kıbrıs’ta kapsamlı çözüme yönelik olarak yürütülen müzakere sürecinin bulunduğu aşamaya ilişkin değerlendirmelerde bulunmak üzere 24-25 Kasım 2016 tarihlerinde Kıbrıs’ı ziyaret edecek. Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre TC Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yarın sabah 09.30’da Mustafa Akıncı ile bir araya gelecek. Akıncı-Çavuşoğlu, başbaşa görüşmelerinin ardından saat 11.00’de, Başbakan Hüseyin Özgürgün ve Yardımcısı Serdar Denktaş ile  çalışma toplantısında...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 24, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Türkiye Cumhuriyeti (TC) Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kıbrıs sorunundaki son gelişmeleri değerlendirmek üzere Kıbrıs’a geliyor.

TC Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Çavuşoğlu, Kıbrıs’ta kapsamlı çözüme yönelik olarak yürütülen müzakere sürecinin bulunduğu aşamaya ilişkin değerlendirmelerde bulunmak üzere 24-25 Kasım 2016 tarihlerinde Kıbrıs’ı ziyaret edecek.

Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre TC Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yarın sabah 09.30’da Mustafa Akıncı ile bir araya gelecek.

Akıncı-Çavuşoğlu, başbaşa görüşmelerinin ardından saat 11.00’de, Başbakan Hüseyin Özgürgün ve Yardımcısı Serdar Denktaş ile  çalışma toplantısında bir araya gelecekler.

Çalışma toplantısına saat 11.45’de CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman ve TDP Genel Başkanı Cemal Özyiğit de katılacak.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık