AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberTatlısu’daki hortum seralara ağır zarar verdi

Tatlısu bölgesinde dün akşam saatlerinde meydana gelen hortum korku yaratırken, hortum ardında zarar da bıraktı. Tatlısu bölgesi sakini Mitat Kargi’ye ait 12 dönümlük serada hortumun etkisi ile ciddi zarar oluştu. Mithat Kargi hortumun tüm serayı vurduğunu, adeta serayı yerle bir ettiğini ifade ederek zararın 1 milyonun üzerinde olduğunu vurguladı. Bölgedeki diğer seraların da zarar gördüğünü kaydeden Kargi, yetkililerin ziyaret ettiğini, Tarım Bakanlığı personeli ile Kaymakam’ın konuyla ilgilendiğini ifade etti.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 18, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Tatlısu bölgesinde dün akşam saatlerinde meydana gelen hortum korku yaratırken, hortum ardında zarar da bıraktı.

Tatlısu bölgesi sakini Mitat Kargi’ye ait 12 dönümlük serada hortumun etkisi ile ciddi zarar oluştu.

Mithat Kargi hortumun tüm serayı vurduğunu, adeta serayı yerle bir ettiğini ifade ederek zararın 1 milyonun üzerinde olduğunu vurguladı.

Bölgedeki diğer seraların da zarar gördüğünü kaydeden Kargi, yetkililerin ziyaret ettiğini, Tarım Bakanlığı personeli ile Kaymakam’ın konuyla ilgilendiğini ifade etti.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık