AktüelEkolojiTatlısu Belediyesi kaplumbağa yumurtlama alanına kamyonlarla girdi, kum çaldı

Biyologlar Derneği başkanı Hasan Sarpten, Tatlısu Belediyesi'nin, Tatlısu Özel Çevre Koruma Bölgesi olan kaplumbağa yumurtlama sahilinden belediyenin araçlarıyla kum çaldığını ifade etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 17, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Biyologlar Derneği başkanı Hasan Sarpten, Tatlısu Belediyesi’nin, Tatlısu Özel Çevre Koruma Bölgesi olan kaplumbağa yumurtlama sahilinden belediyenin araçlarıyla kum çaldığını ifade etti.

Image may contain: sky, outdoor and nature

Sarpten, “Yüzsüzlük o kadar büyük ki, uyarıcı tabelanın dibinden bizzat belediye iş makineleriyle doğanın katledilmesi umursanmıyor. Sözün bittiği yerdeyiz, yazıklar olsun” şeklinde paylaşımda bulundu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık