AktüelEkonomi PolitikTatar’la aynı yerde yaşamıyoruz

Şundan kesin eminiz ki, atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile aynı yerde yaşamıyoruz. Kıbrıs’ın kuzeyinde güven, istikrar ve gelişimin sürdüğünü iddia eden Tatar, her alanda süren gelişimin sanayicilerin ülkeye olan güvenini artırdığının söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 9, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Şundan kesin eminiz ki, atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile aynı yerde yaşamıyoruz. Kıbrıs’ın kuzeyinde güven, istikrar ve gelişimin sürdüğünü iddia eden Tatar, her alanda süren gelişimin sanayicilerin ülkeye olan güvenini artırdığını söyledi.

Kıbrıs Türk Sanayi Odası’nı kabul eden atanmış Cumhurbaşkanı, onunla aynı yerde yaşamadığımızı kanıtladı.

Sağlık altyapısında önemli yatırımlar olduğunu iddia eden Tatar, sağlık sistemindeki gelişmelerin artarak süreceğini söyledi. Kıbrıs’ın kuzeyinde güven, istikrar ve gelişimin sürdüğünü iddia eden Tatar, her alanda süren gelişimin sanayicilerin ülkeye olan güvenini artırdığının altını çizdi.

Sanayicilerin risk alarak, kendi girişimleriyle yaptıkları yatırımlarını takdirle takip ettiğini de söyleyen Tatar, “bu süreçte sizlerin yönetiminde, yatırımların devam ediyor ve kktc’ye sahip çıkılıyor olması son derece önemlidir” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık