AktüelPolitikaTatar’ın durumu net değil, Polly Peck davası açık

Cyprus Mail'in haberine göre "Polly Peck davası hala açık Tatar'ın durumu ise net değil"
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 14, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Cyprus Mail’in haberine göre “Polly Peck davası hala açık Tatar’ın durumu ise net değil”

Kıbrıs Postası’nın aktardığına göre gazeteye e-mail yoluyla açıklama yapan İngiltere Ağır Dolandırıcılık Ofisi (SFO), Poly Peck davası ile ilgili soruşturmanın açık olduğunu ifade ederek, “Sayın Tatar hakkında soruşturma olup olmadığı konusunu ne teyit, ne de reddediyoruz. Bu konu hakkında daha fazla yorum yapmayacağız” dedi.

Öte yandan gazete, ‘Cumhuriyet’ sınırındaki ‘polis tarafından aranıyor’ listesinde ‘Tatar Ersin Rüstem’ isimli birisinin olduğunu da yazarak, bu konuda söz konusu şahsın görüldüğü yerde polis makamlarına haber verilmesinin istendiğini yazdı.

Geçtiğimiz hafta Tatar, KKTC polisine ve Türkiye interpol biriminden bilgi talep etmiş ve aranıyor olup olmadığını sormuştu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık