AktüelPolitikaTatar’ın cumhurbaşkanı R. T. Erdoğan

Başbakan Ersin Tatar, Türkiye ziyareti sonrasında Ercan Havaalanı’nda bakanlarla yaptığı basın toplantısında, iki kez “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan” ifadelerini kullandı. Ekonomik protokolün detaylarıyla ilgili kaynak akışının başlaması için talimatın verildiğini belirten Tatar, “Yapıcı bir ziyaret gerçekleşti. Sayın Erdoğan’a ve Türk hükümetine çok teşekkür ediyorum” dedi. Ekonomik protokol ve Türkiye’de KKTC’ye para akışısı ile ilgili açıklamalar da yapan Tatar’ın basın toplantısı videosu:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 23, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Başbakan Ersin Tatar, Türkiye ziyareti sonrasında Ercan Havaalanı’nda bakanlarla yaptığı basın toplantısında, iki kez “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan” ifadelerini kullandı.

Ekonomik protokolün detaylarıyla ilgili kaynak akışının başlaması için talimatın verildiğini belirten Tatar, “Yapıcı bir ziyaret gerçekleşti. Sayın Erdoğan’a ve Türk hükümetine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ekonomik protokol ve Türkiye’de KKTC’ye para akışısı ile ilgili açıklamalar da yapan Tatar’ın basın toplantısı videosu:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık