AktüelGazedda'nın GündemiTatar’dan haddini aşan yorum!

Seçtirilmiş Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, gazeteci Esra Aygın’ın attığı tweet’e verdiği yanıtında, Aygın’a “ucuz” ve “haysiyetsiz” benzetmesinde bulundu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 14, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Seçtirilmiş Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, gazeteci Esra Aygın’ın attığı tweet’e verdiği yanıtında, Aygın’a “ucuz” ve “haysiyetsiz” benzetmesinde bulundu.

Seçtirilmiş Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın dün yaptığı “Kıbrıs Cumhuriyeti’nden aşı gelirse kabul etmeyeceğiz” açıklamasına tepkiler sürüyor. Son olarak gazeteci Esra Aygın, kişisel Twitter hesabından Ersin Tatar’ı da etiketleyerek açıklama yaptı. Aygın açıklamasında “egemencilik oynayacaksınız diye bu halkın sağlığını riske atamazsınız Sayın Ersin Tatar. Devlet olmak, devlet adamı olmak, Cumhurbaşkanı olmak önce kendi halkının esenliği, refahı, sağlığı için çalışmak demektir. Siz görevinizin sorumluluğunun, ağırlığının farkında değilsiniz” dedi.

Tatar’ın Aygın’a yanıtı ise, eleştiri sınırlarını aşan bir yorum olarak değerlendirildi. Tatar, Aygın’a attığı yorumunda “Ucuz ve haysiyetsiz. Daha iyisini yapmalısın, en azından sessiz kalmalı ve bize bir şans vermelisin” ifadelerini kullandı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık