koronavirusTatar’a göre salgın noktasında değilmişiz!

Başbakan Ersin Tatar, yaptığı açıklamada, kesinlikle bir salgın noktasında olmadığımızı duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 5, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Başbakan Ersin Tatar, yaptığı açıklamada, kesinlikle bir salgın noktasında olmadığımızı duyurdu.

Tüm dünya “küresel bir salgın” olan koronavirüsle savaş halindeyken, kktc’nin Başbakanı Kıbrıs’ın kuzeyinde salgın noktasında olmadığımızı duyurdu.

Kıbrıs Postası’nın haberine göre, Alınan tedbirlerin yerinde olduğunu belirten Başbakan Tatar, “ Kesinlikle bir salgın noktasında değiliz. Bunu rahatlıkla söylemeye başlıyorum” dedi.

Tatar daha önce de koronavirüsün Kıbrıs’a gelmeyeceğini söylemişti. Tatar meclis kürsüsünden yaptığı konuşmada, “Virüs vakası zaten yok… Zaten havalar yumuşadıkça ortadan kalkacak. Bu virüsün bize geldiği falan yok. Bu kadar abartı ne, kendi ayağımıza kurşun” demişti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık