AktüelEkonomi PolitikTatar’a “anası” yeni bir saray yapacak

Türkiye’de kendine 1150 odalık bir Cumhurbaşkanlığı sarayı yapan Recep Tayyip Erdoğan, "yavrusuna" 5 dönümlük arazi içine yeni bir Cumhurbaşkanlığı sarayı yapacağını duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 16, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Türkiye’de kendine 1150 odalık bir Cumhurbaşkanlığı sarayı yapan Recep Tayyip Erdoğan, “yavrusuna” 5 dönümlük arazi içine yeni bir Cumhurbaşkanlığı sarayı yapacağını duyurdu.

15 Kasım kktc’nin “kuruluş yıldönümü” kutlamalarında gösterişin ucu bucağı kayboldu. Tüm gün boyunca ülke boyunca birçok sokağa giriş çıkışın yasaklandığı, birçok açılışın yapıldığı gün, TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “yavrusuna” yeni bir saray yapacağının müjdesini de verdi.

Erdoğan açıklamasında şunları kaydetti:

“Bu arada yeni bir adım, sayın Tatar’a da söyledim. Uygun bir yerde, 5 dönüm bir arazi temin etmek suretiyle Cumhurbaşkanlığı makamını da orada süratle inşa edelim ve bu makamını oraya taşıyalım. Zira, bu tür makamlar bildiğiniz gibi farklı ülkelerin bakışını da değiştirir.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık