koronavirusTatar sosyal mesafeyi yerle bir etti!

Hemen her gün kamuoyuna sosyal mesafenin korunması yönünde çağrıda bulunan hükümet yetkilileri sosyal mesafeye özen göstermiyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 6, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Hemen her gün kamuoyuna sosyal mesafenin korunması yönünde çağrıda bulunan hükümet yetkilileri sosyal mesafeye özen göstermiyor.

Başbakan Ersin tatar, seçim çalışması yapmak için gittiği Mağusa’da sosyal mesafe kurallarını çiğnedi. Tatar, dün öğle saatlerinde Mağusa’dan bazı eski milletvekilleri ile yemekli bir toplantı gerçekleştirdikten sonra akşam saatlerine kadar Maraş, Yeni Boğaziçi, Mormenekşe, Mutluyaka ve Akova’da vatandaşlarla bir araya geldi.

Tatar’ın bahsi geçen ziyaretle ilgili basına servis etmediği ama kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta, sosyal mesafe kurallarını hiçe saydığı, maskesiz ve eldivensiz bir şekilde, bir vatandaşla temas kurduğu gözlemlendi.

Vatandaşın kurallara uymadığı konusunda yakındığı Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli’nin konuyla ilgili görüşü merak ediliyor…

İşte o fotoğraf:

Tatar’ın aynı kıyafetle gün içinde farklı yerleri ziyaret ettiği de gözlemlendi. Öte yandan fotoğrafta neredeyse kimsenin maske kullanmadığı ve sosyal mesafeye uygun davranmadığı da dikkat çekiyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık