AktüelKıbrıs SorunuTatar, patronunu ziyarete gidiyor

Atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Cenevre'de yapılacak Kıbrıs görüşmeleri öncesinde Türkiye'yi ziyaret ederek patronundan son talimatları alacak.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 25, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Cenevre’de yapılacak Kıbrıs görüşmeleri öncesinde Türkiye’yi ziyaret ederek patronundan son talimatları alacak.

Ersin Tatar, Cenevre’de yapılacak 5+BM gayriresmî toplantısı öncesi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmek üzere yarın Ankara’ya gidiyor.

Tatar, Ankara’nın ardından Cenevre’ye gidecek.

Yarın sabah 09.30’da özel uçakla Ankara’ya hareket edecek Ersin Tatar’a, Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu ile müzakere heyeti eşlik edecek.

Tatar yarın Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelecek. İkili görüşme saat 14.00’te başlayacak.

Tatar ve beraberindeki heyet daha sonra Cenevre’ye hareket edecek.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık